Volejte +420 777 219 079

Poptávka

CAPTCHA

* povinné položky

 

Fortek » O společnosti

O společnosti

Historie firmy sahá do roku 2004, tehdy založená jako Jaroslav KOUBA – stavební chemie, průmyslové podlahy.
V zájmu růstu firmy byla v lednu 2009 provedena reorganizace fyzické osoby na právnický subjekt FORTEK s.r.o.
Firma si od svého počátku roku 2004 rychle vybudovala silné portfolio zákazníků, přičemž většina z nich s FORTEK s.r.o. spolupracuje dodnes.

Hlavní doménou firmy je od počátku provádění průmyslových betonových podlah (drátkobetonů), sanace betonu, provádění anhydritových a betonových potěrů a prodej stavební chemie SIKA včetně její odborné aplikace.

Díky navázání úzké spolupráce s firmou DIAMOND FLOOR s.r.o. a SIKA CZ, s.r.o. si naše firma vybudovala vysoké postavení na trhu v provádění průmyslových betonových podlah, prodeji a aplikaci stavební chemie SIKA. Navzdory silné konkurenci se podařilo firmě zrealizovat dominantní projekty v jihočeské metropoli a tím posílit naše jméno na trhu.

Na průmyslové podlahy, epoxidové stěrky, antisatické podlahy, sanace betonu, dekorativní stěrky PanDOMO a Sikagard 750 DECO atd. je kladen velký důraz na kvalitu, kterou se snažíme od počátku našich realizací stále zdokonalovat jak technologicky, tak i díky strojnímu vybavení.

Široká nabídka stavební chemie SIKA CZ umožnila firmě od počátku provádění epoxidových samonivelačních a cementových stěrek, antistatických podlah, sanací betonových konstrukcí, hydroizolací staveb, balkonů, teras a pochozích vrstev.
Z důvodu zvyšování kvality prováděných prací je naše firma stále proškolována pro aplikace a správný návrh použitých materiálů. Na přelomu roku 2009/2010 začala naše firma provádět odborné školení na stavební chemii SIKA pro spolupracující firmy využívající našich služeb. Tento způsob se nám velice osvědčil a díky tomuto snažení firmy FORTEK s.r.o. a SIKA CZ s.r.o. dosahujeme stále vyššího postavení na trhu. Školení se zúčastňují jak lidé z vedení společností, tak i lidé aplikující konkrétní materiály na stavbách.

Základní firemní filozofií je poskytovat zákazníkům nejvyšší kvalitu dodávky, která vždy akceptuje jejich požadavky a plní jejich očekávání.

Velmi si vážíme všech obchodních partnerů, kteří nám od roku 2004 napomáhají s budováním silné společnosti.

 

Za FORTEK s.r.o.
Jaroslav Kouba