Volejte +420 777 219 079

Poptávka

CAPTCHA

* povinné položky

 

Fortek » Stav chemie Siko » Izolace střech a spodní vrstva

Izolace střech a spodní vrstva

8.1. Hydroizolační fólie

8.1.1. Hydroizolace spodní stavby

Sikaplan WP 1100-15HL (Sikaplan 9.6)

Vícevrstvá hydroizolační fólie na bázi měkčeného PVC-P s vrchní žlutou signální vrstvou určená zejména jako izolace pro spodní stavbu a kolektory. Dodávané rozměry: tloušťka 1.5 mm, šíře 2.2 m.

Sikaplan WP 1100-20HL (Sikaplan 14.6)

Vícevrstvá hydroizolační fólie na bázi měkčeného PVC-P s vrchní žlutou signální vrstvou určená zejména jako izolace pro spodní stavbu a kolektory. Dodávané rozměry: tloušťky 2,0 mm, šíře 2,2 m.

Sikaplan WP 1100-30HL (Sikaplan 24.6)

Vícevrstvá hydroizolační fólie na bázi měkčeného PVC-P s vrchní žlutou signální vrstvou určená zejména jako izolace pro spodní stavbu a kolektory. Dodávané rozměry: tloušťka 3,0 mm, šíře 2,2 m.

Sikaplan WP Floor (SikaTrocal Stone)

Hydroizolační nevyztužená kalandrovaná fólie na bázi měkčeného PVC-P, vhodná pro izolace spodních staveb, izolace proti zemní vlhkosti pod potěry a jako dělící vrstva. Odolná proti vlhkosti,stárnutí a střednímu radonovému riziku od tlouštky fólie 0,8 mm. Dodávané rozměry: tloušťky 0,5 0,8 1,0 a 1,2 mm, šíře 2,0 m.

8.1.2. Hydroizolace podzemních staveb a tunelů

Sikaplan WP 1100-15HL (Sikaplan 9.6)

Vícevrstvá hydroizolační fólie na bázi měkčeného PVC-P s vrchní žlutou signální vrstvou určená zejména jako izolace tunelů a podzemních staveb. Dodávané rozměry: tloušťka 1.5 mm, šíře 2.2 m.

Sikaplan WP 1100-20HL (Sikaplan 14.6)

Vícevrstvá hydroizolační fólie na bázi měkčeného PVC-P s vrchní žlutou signální vrstvou určená zejména jako izolace tunelů a podzemních staveb. Dodávané rozměry: tloušťka 2.0 mm, šíře 2.2 m.

Sikaplan WP 1100-30HL (Sikaplan 24.6)

Vícevrstvá hydroizolační fólie na bázi měkčeného PVC-P s vrchní žlutou signální vrstvou určená zejména jako izolace tunelů a podzemních staveb. Dodávané rozměry: tloušťka 3.0 mm, šíře 2.2 m.

Sikaplan WT 2200 (Sarnafil MP 915-20)

Sikaplan® WT 2200-20 HL je homogenní, vícevrstvá, syntetická hydroizolační fólie vyrobená z nejlepšího flexibilního polyolefínu (FPO). Používá se jako hydroizolace pro tunely a spodní stavby.

8.1.3. Hydroizolace bazénů

Sikaplan WP 3100-12H

Hydroizolační hladká fólie na bázi PVC, homogenní, určená pro řešení detailů při izolaci plaveckých bazénů. Vlastnosti: odolává stárnutí, UV stabilní, odolná vůči růstu řas, chlorované vodě, rozměrově stálá, trvale pružná i při nízkých teplotách, svařitelná. Tloušťka: 1,2 mm šíře 2,0 m.

Sikaplan WP 3100-15R (Trocal WBV)

Hydroizolační hladká fólie na bázi PVC, vyztužená polyesterovou mřížkovou tkaninou, určená na izolace plaveckých bazénů. Vlastnosti: odolává stárnutí, UV stabilní, odolná vůči růstu řas, chlorované vodě, rozměrově stálá, trvale pružná i při nízkých teplotách, svařitelná. Tloušťka: 1,5 mm šíře 1,65 a 2,05 m.

Sikaplan WP 3100-15RE

Hydroizolační hladká fólie na bázi PVC, strukturovaná, vyztužená polyesterovou mřížkovou tkaninou, určená na izolace plaveckých bazénů. Vlastnosti: odolává stárnutí, UV stabilní, odolná vůči růstu řas, chlorované vodě, rozměrově stálá, trvale pružná i při nízkých teplotách, svařitelná. Tloušťka: 1,2 / 1,5 mm šíře 1,65 m.

8.1.4. Hydroizolace zásobníků pitné vody

Sikaplan WT4200 - 15C (Sikaplan TW)

Hydroizolační fólie na bázi polyolefínu, vyztužená polyesterovou mřížkovou tkaninou. Určená na těsnění zásobníků na pitnou vodu. Ekologicky a hygienicky nezávadná. Vysoká odolnost vůči stárnutí, vysoká pevnost a tažnost, mechanická odolnost. Lze svařovat. Tloušťka: 1,5 mm a 1,8 mm, šíře 2,0 m, délka 15 m.

8.1.5. Hydroizolace jezírek, rybníčků a nádrží

Sikaplan WP 5130-15H

Hydroizolační fólie pro izolaci otevřených nebo uzavřených rybníčků, jezírek a skladovacích ploch pro čistou vodu.

8.1.6. Hydroizolace prům. nádrží, ČOV, ochrana podzemních vod

Sikaplan WP 6110 (Trocal A, AG)

Typ A: hydroizolační fólie z měkčeného PVC, nevyztužená, určená na izolaci podzemních konstrukcí, vodních staveb, těsnění uvnitř budov, v mokrých prostorách, těsnění parkovišť a mostů. Typ AG: viz typ A, horní vrstva vyztužená skleněným rounem, které tvoří ochranný štít proti vysokým teplotám, určená na izolaci parkovacích ploch s pojížděnou vrstvou litého asfaltu. Vlastnosti: odolná vůči prorůstání kořenů, proti mikroorganismům, odpadním vodám, olejům a bitumenům. Dodávané rozměry: typ A – tloušťka 1,5 mm, typ AG - 2,1 mm, šíře 2,0 m

Sikaplan WP 6100-15H - 15R (Mipoplast 9625 SN)

Hydroizolační fólie vyrobena z měkčeného PVC nevyztužená typ H, vyztužená polyesterovou mřížkovou tkaninou typ R, určená pro izolace úložišť, nádrží a jímek s odpadní vodou, stáčecí stanice pro LTO, naftu, transformátorové oleje, jako sekundární izolace ochranných jímek apod. Není vhodný pro benzín a bionaftu. Tloušťka: 1,5 mm, šíře 1,65 m

Sikaplan WT 6210-15H (Sarnafil MP 940-15)

Hydroizolační fólie z polyolefinů, nevyztužená, určená na izolace uzavřených i otevřených nádrží, zásobníků, ČOV, rybníků, kanálů apod. Vlastnosti: vysoká pevnost v tahu, průtažnost, UV stabilní, odolná vůči prorůstání kořenů, proti působení mikroorganismů, odpadním vodám, olejům a bitumenům. Dodávané rozměry: tloušťka 1,5 mm, šíře 2,0 m.

Sikaplan WT 6210-20H (Sarnafil MP 940-20)

Hydroizolační fólie z polyolefinů, nevyztužená, určená na izolace uzavřených i otevřených nádrží, zásobníků, ČOV, rybníků, kanálů apod. Vlastnosti: vysoká pevnost v tahu, průtažnost, UV stabilní, odolná vůči prorůstání kořenů, proti působení mikroorganismů, odpadním vodám, olejům a bitumenům. Dodávané rozměry: tloušťka 2,0 mm, šíře 2,0 m.

8.2. Mechanicky kotvené

Sarnafil S 12

Hydroizolační střešní fólie z měkčeného PVC-P vyráběná technologií nanášení, vyztužená polyesterovou mřížkou, lakovaná, určená pro izolaci střech mechanicky kotvených bez zatížení a na izolaci šikmých a zakřivených střech. Vlastnosti: vysoká pevnost, rozměrová stálost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, vysoká UV stabilita a požární odolnost, barevná stálost. Recyklovatelná. Dodávané rozměry: tl. 1,2 mm, šíře 2,0 m, délka 20 m. Dodáván také v širokém rozsahu barevných odstínů.Možnost dodání komplexního systému zahrnujícího nejvyšší standard kompletizačních prvků a příslušenství.

Sarnafil TS 77-18

Hydroizolační fólie na bázi flexibilních polyolefinů (FPO) s nosnou výztužnou vložkou ze skleněné rohože a mřížkoviny ze syntetických vláken. Vhodná pro střešní systém mechanicky kotvený. Od asfaltových podkladů nemusí být oddělena separační textilií. Vyznačuje se vysokou pevností, rozměrovou stabilitou a velmi dobrou odolností proti povětrnostním vlivům a chemikáliím. Výše uvedené vlastnosti předurčují tento materiál jak pro sanační technologie střešních plášťů tak i pro novostavby. Dodávané rozměry: tloušťka 1,8 mm, šíře 2,0 m, délka role 15 m.

Sarnafil TS 77-20

Hydroizolační fólie na bázi flexibilních polyolefinů (FPO) s nosnou výztužnou vložkou ze skleněné rohože a mřížkoviny ze syntetických vláken. Vhodná pro střešní systém mechanicky kotvený. Od asfaltových podkladů nemusí být oddělena separační textilií. Vyznačuje se vysokou pevností, rozměrovou stabilitou a velmi dobrou odolností proti povětrnostním vlivům a chemikáliím. Výše uvedené vlastnosti předurčují tento materiál jak pro sanační technologie střešních plášťů tak i pro novostavby. Dodávané rozměry: tloušťka 2,0 mm, šíře 2,0 m, délka role 15 m.

Sikaplan 12 G

Špičková hydroizolační fólie na bázi měkčeného PVC-P, vyztužená polyesterovou tkaninou a vyráběná technologií kalandrování. Určena pro mechanicky kotvené ploché střechy bez zatížení. Fólie je vhodná pro výrobní haly se světlíky, četnými prostupy a členitým příslušenstvím. Vlastnosti: vysoká pevnost a tažnost, rozměrová stálost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, vysoká UV stabilita a požární odolnost, recyklovatelná. Dodávané rozměry:Sikaplan-12 G, tl 1,2 mm, šířka role 0,77, 1,00, 1,54 a 2,0 m.

Sikaplan 12 VG

Hydroizolační fólie se zvýšenou požární odolností na bázi měkčeného PVC-P s retardéry hoření, vyztužená polyesterovou tkaninou a vyráběná technologií kalandrování. Určena pro mechanicky kotvené ploché střechy bez zatížení. Vlastnosti: vysoká pevnost a tažnost, rozměrová stálost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, vysoká UV stabilita a mimořádná požární odolnost, recyklovatelná. Dodávané rozměry: Sikaplan-12 VG, tl 1,2 mm, šířka role 1,54 a 2,0 m.

Sikaplan 15 G

Špičková hydroizolační fólie na bázi měkčeného PVC-P, vyztužená polyesterovou tkaninou a vyráběná technologií kalandrování. Určena pro mechanicky kotvené ploché střechy bez zatížení. Fólie je vhodná pro výrobní haly se světlíky, četnými prostupy a členitým příslušenstvím. Vlastnosti: vysoká pevnost a tažnost, rozměrová stálost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, vysoká UV stabilita a požární odolnost, recyklovatelná. Dodávané rozměry: Sikaplan-15 G, tl. 1,5 mm, šířka role 0,77, 1,00, 1,54 a 2,0 m.

Sikaplan 15 G -03-

Špičková hydroizolační fólie na bázi měkčeného PVC-P, vyztužená polyesterovou tkaninou a vyráběná technologií kalandrování. Určena pro mechanicky kotvené ploché střechy bez zatížení. Fólie je vhodná pro výrobní haly se světlíky, četnými prostupy a členitým příslušenstvím. Vlastnosti: vysoká pevnost a tažnost, rozměrová stálost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, vysoká UV stabilita a požární odolnost, recyklovatelná. Dodávané rozměry: Sikaplan 15 G -03-, tl. 1,5 mm, šířka role 1,54 a 2,0 m.

Sikaplan 15 VG

Hydroizolační fólie se zvýšenou požární odolností na bázi měkčeného PVC-P s retardéry hoření, vyztužená polyesterovou tkaninou a vyráběná technologií kalandrování. Určena pro mechanicky kotvené ploché střechy bez zatížení. Vlastnosti: vysoká pevnost a tažnost, rozměrová stálost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, vysoká UV stabilita a mimořádná požární odolnost, recyklovatelná. Dodávané rozměry: Sikaplan-15 VG, tl. 1,5 mm, šířka role 1,54 a 2,0 m.

Sikaplan 18 G

Špičková hydroizolační fólie na bázi měkčeného PVC-P, vyztužená polyesterovou tkaninou a vyráběná technologií kalandrování. Určena pro mechanicky kotvené ploché střechy bez zatížení. Fólie je vhodná pro výrobní haly se světlíky, četnými prostupy a členitým příslušenstvím. Vlastnosti: vysoká pevnost a tažnost, rozměrová stálost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, vysoká UV stabilita a požární odolnost, recyklovatelná. Dodávané rozměry: Sikaplan-18 G, tl. 1,8 mm, šířka role 1,54 a 2,0 m.

Sikaplan 18 G -03-

Špičková hydroizolační fólie na bázi měkčeného PVC-P, vyztužená polyesterovou tkaninou a vyráběná technologií kalandrování. Určena pro mechanicky kotvené ploché střechy bez zatížení. Fólie je vhodná pro výrobní haly se světlíky, četnými prostupy a členitým příslušenstvím. Vlastnosti: vysoká pevnost a tažnost, rozměrová stálost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, vysoká UV stabilita a požární odolnost, recyklovatelná. Dodávané rozměry: Sikaplan-18 G -03-, tl. 1,8 mm, šířka role 1,54 a 2,0 m.

Sikaplan 18 VG

Hydroizolační fólie se zvýšenou požární odolností na bázi měkčeného PVC-P s retardéry hoření, vyztužená polyesterovou tkaninou a vyráběná technologií kalandrování. Určena pro mechanicky kotvené ploché střechy bez zatížení. Vlastnosti: vysoká pevnost a tažnost, rozměrová stálost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, vysoká UV stabilita a mimořádná požární odolnost, recyklovatelná. Dodávané rozměry: Sikaplan-18 VG, tl. 1,8 mm, šířka role 1,54 a 2,0 m.

Sarnafil S 15

Hydroizolační střešní fólie z měkčeného PVC-P vyráběná technologií nanášení, vyztužená polyesterovou mřížkou, lakovaná, určená pro izolaci střech mechanicky kotvených bez zatížení a na izolaci šikmých a zakřivených střech. Vlastnosti: vysoká pevnost, rozměrová stálost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, vysoká UV stabilita a požární odolnost, barevná stálost. Recyklovatelná. Dodávané rozměry: tl. 1,5 mm, šíře 2,0 m, délka 20 m. Dodáván také v širokém rozsahu barevných odstínů.Možnost dodání komplexního systému zahrnujícího nejvyšší standard kompletizačních prvků a příslušenství.

Sikaplan 20 G

Špičková hydroizolační fólie na bázi měkčeného PVC-P, vyztužená polyesterovou tkaninou a vyráběná technologií kalandrování. Určena pro mechanicky kotvené ploché střechy bez zatížení. Fólie je vhodná pro výrobní haly se světlíky, četnými prostupy a členitým příslušenstvím. Vlastnosti: vysoká pevnost a tažnost, rozměrová stálost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, vysoká UV stabilita a požární odolnost, recyklovatelná. Dodávané rozměry: Sikaplan-20 G, tl. 2,0 mm, šířka role 1,54 a 2,0 m.

Sikaplan 20 G -03-

Špičková hydroizolační fólie na bázi měkčeného PVC-P, vyztužená polyesterovou tkaninou a vyráběná technologií kalandrování. Určena pro mechanicky kotvené ploché střechy bez zatížení. Fólie je vhodná pro výrobní haly se světlíky, četnými prostupy a členitým příslušenstvím. Vlastnosti: vysoká pevnost a tažnost, rozměrová stálost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, vysoká UV stabilita a požární odolnost, recyklovatelná. Dodávané rozměry: Sikaplan-20 G -03-, tl. 2,0 mm, šířka role 2,0 m.

Sikaplan S 1,5

Hydroizolační střešní fólie z měkčeného PVC-P. Určena pro izolace plochých střech mechanicky kotvené. Vlastnosti: vysoká pevnost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, odolnost vůči stárnutí, povětrnostním vlivům. Recyklovatelná. Dodávané typy: Sikaplan S, tl. 1,5 mm.

Sikaplan S 2,0

Hydroizolační střešní fólie z měkčeného PVC-P. Určena pro izolace plochých střech mechanicky kotvené. Vlastnosti: vysoká pevnost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, odolnost vůči stárnutí, povětrnostním vlivům. Recyklovatelná. Dodávané typy: Sikaplan S, tl.2 mm.

Sarnafil S 18

Hydroizolační střešní fólie z měkčeného PVC-P vyráběná technologií nanášení, vyztužená polyesterovou mřížkou, lakovaná, určená pro izolaci střech mechanicky kotvených bez zatížení a na izolaci šikmých a zakřivených střech. Vlastnosti: vysoká pevnost, rozměrová stálost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, vysoká UV stabilita a požární odolnost, barevná stálost. Recyklovatelná. Dodávané rozměry: tl. 1,8 mm, šíře 2,0 m, délka 15 m. Dodáván také v širokém rozsahu barevných odstínů.Možnost dodání komplexního systému zahrnujícího nejvyšší standard kompletizačních prvků a příslušenství.

Sarnafil S 327-12

Hydroizolační střešní fólie z měkčeného PVC-P vyráběná technologií nanášení, vyztužená polyesterovou mřížkou, lakovaná, určená pro izolaci střech mechanicky kotvených bez zatížení a na izolaci šikmých a zakřivených střech. Vlastnosti: vysoká pevnost, rozměrová stálost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, vysoká UV stabilita a požární odolnost, barevná stálost. Recyklovatelná. Dodávané rozměry: tl. 1,2 mm, šíře 2,0 m délka 20 m. Dodáván také v širokém rozsahu barevných odstínů.Možnost dodání komplexního systému zahrnujícího nejvyšší standard kompletizačních prvků a příslušenství.

Sarnafil S 327-15

Hydroizolační střešní fólie z měkčeného PVC-P vyráběná technologií nanášení, vyztužená polyesterovou mřížkou, lakovaná, určená pro izolaci střech mechanicky kotvených bez zatížení a na izolaci šikmých a zakřivených střech. Vlastnosti: vysoká pevnost, rozměrová stálost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, vysoká UV stabilita a požární odolnost, barevná stálost. Recyklovatelná. Dodávané rozměry: tl. 1,5 mm, šíře 2,0 m délka 20 m. Dodáván také v širokém rozsahu barevných odstínů. Možnost dodání komplexního systému zahrnujícího nejvyšší standard kompletizačních prvků a příslušenství.

Sarnafil S 327-18

Hydroizolační střešní fólie z měkčeného PVC-P vyráběná technologií nanášení, vyztužená polyesterovou mřížkou, lakovaná, určená pro izolaci střech mechanicky kotvených bez zatížení a na izolaci šikmých a zakřivených střech. Vlastnosti: vysoká pevnost, rozměrová stálost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, vysoká UV stabilita a požární odolnost, barevná stálost. Recyklovatelná. Dodávané rozměry: tl. 1,8 mm, šíře 2,0 m délka 15 m. Dodáván také v širokém rozsahu barevných odstínů. Možnost dodání komplexního systému zahrnujícího nejvyšší standard kompletizačních prvků a příslušenství.

Sarnafil S 327-20

Hydroizolační střešní fólie z měkčeného PVC-P vyráběná technologií nanášení, vyztužená polyesterovou mřížkou, lakovaná, určená pro izolaci střech mechanicky kotvených bez zatížení a na izolaci šikmých a zakřivených střech. Vlastnosti: vysoká pevnost, rozměrová stálost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, vysoká UV stabilita a požární odolnost, barevná stálost. Recyklovatelná. Dodávané rozměry: tl. 2,0 mm, šíře 2,0 m délka 15 m. Dodáván také v širokém rozsahu barevných odstínů. Možnost dodání komplexního systému zahrnujícího nejvyšší standard kompletizačních prvků a příslušenství.

Sarnafil TS 77-12

Hydroizolační fólie na bázi flexibilních polyolefinů (FPO) s nosnou výztužnou vložkou ze skleněné rohože a mřížkoviny ze syntetických vláken. Vhodná pro střešní systém mechanicky kotvený. Od asfaltových podkladů nemusí být oddělena separační textilií. Vyznačuje se vysokou pevností, rozměrovou stabilitou a velmi dobrou odolností proti povětrnostním vlivům a chemikáliím. Výše uvedené vlastnosti předurčují tento materiál jak pro sanační technologie střešních plášťů tak i pro novostavby. Dodávané rozměry: tloušťka 1,2 mm, šíře 2,0 m, délka role 25 m.

Sarnafil TS 77-15

Hydroizolační fólie na bázi flexibilních polyolefinů (FPO) s nosnou výztužnou vložkou ze skleněné rohože a mřížkoviny ze syntetických vláken. Vhodná pro střešní systém mechanicky kotvený. Od asfaltových podkladů nemusí být oddělena separační textilií. Vyznačuje se vysokou pevností, rozměrovou stabilitou a velmi dobrou odolností proti povětrnostním vlivům a chemikáliím. Výše uvedené vlastnosti předurčují tento materiál jak pro sanační technologie střešních plášťů tak i pro novostavby. Dodávané rozměry: tloušťka 1,5 mm, šíře 2,0 m, délka role 20 m.

8.3. Přitížené kamenivem, provozní nebo vegetační vrstvou

Sarnafil G 410-12

Hydroizolační střešní fólie z měkčeného PVC-P vyráběná technologií nanášení, lakovaná, s nosnou výztužnou vložkou ze skleněné rohože. Je určena pro detaily střech s krytinou přímo vystavenou povětrnostním vlivům i pro skladby zatížených střech. Od asfaltových a polystyrenových podkladů je nutno oddělit separační textilií. Vlastnosti: vysoká pevnost a tažnost, rozměrová stálost, požární odolnost, barevná stálost. Dodávané typy: tl. 1,2 mm, šíře: 2,0 m, délka 50 m. Možnost dodání komplexního systému zahrnujícího nejvyšší standard kompletizačních prvků a příslušenství.

Sarnafil G 410-15

Hydroizolační střešní fólie z měkčeného PVC-P vyráběná technologií nanášení, lakovaná, s nosnou výztužnou vložkou ze skleněné rohože. Je určena pro detaily střech s krytinou přímo vystavenou povětrnostním vlivům i pro skladby zatížených střech. Od asfaltových a polystyrenových podkladů je nutno oddělit separační textilií. Vlastnosti: vysoká pevnost a tažnost, rozměrová stálost, požární odolnost, barevná stálost. Dodávané typy: tl. 1,5 mm, šíře: 2,0 m délka 20 m. Možnost dodání komplexního systému zahrnujícího nejvyšší standard kompletizačních prvků a příslušenství.

Sarnafil G 476-15

Hydroizolační střešní fólie z měkčeného PVC-P vyztužena skelnou netkanou rohoží. Vodná pro zelené střechy, vynikajicí odolnost UV záření a stárnutí, vysoká odolnost mechanickému namáhání, vynikajicí flexibilita, vysoká pevnost a tažnost. Výborná svařitelnost. Dodávané rozměry: tloušťka 1,5 mm, šíře 2, 0 m, délka 20 m.

Sarnafil TG 66-12

Hydroizolační střešní fólie na bázi polyolefinů FPO vyztužená skelným rounem, vyráběná technologií nanášení,určená pro izolaci plochých střech s dodatečným zatížením vegetační vrstvou, kamenivem, dlažbou apod. Vlastnosti: vysoká odolnost proti prorůstání kořenů, mikroorganismům, stárnutí a mechanickému namáhání. Dobře spolupůsobí s vrstvou asfaltu, polystyrénu. Výborná svařitelnost. Dodávané rozměry: tloušťka 1,2 mm, šíře 2,0 m, délka 25 m. Ukončování detailů: Sarnafil TG 66-15 D: tloušťka 1,5 mm, šíře 0,5 m. Možnost dodání komplexního systému zahrnujícího nejvyšší standard kompletizačních prvků a příslušenství.

Sarnafil TG 66-15

Hydroizolační střešní fólie na bázi polyolefinů FPO vyztužená skelným rounem, vyráběná technologií nanášení,určená pro izolaci plochých střech s dodatečným zatížením vegetační vrstvou, kamenivem, dlažbou apod. Vlastnosti: vysoká odolnost proti prorůstání kořenů, mikroorganismům, stárnutí a mechanickému namáhání. Dobře spolupůsobí s vrstvou asfaltu, polystyrénu. Výborná svařitelnost. Dodávané rozměry: tloušťka 1,5 mm, šíře 2,0 m, délka 25 m. Ukončování detailů: Sarnafil TG 66-15 D: tloušťka 1,5 mm, šíře 0,5 m. Možnost dodání komplexního systému zahrnujícího nejvyšší standard kompletizačních prvků a příslušenství.

Sikaplan SGmA 1,2

Speciální hydroizolační kalandrovaná fólie z PVC-P, armovaná rounem ze skelných vláken, určená pro izolace plochých střech s dodatečným zatížením. Vhodná pod zátěžové vrstvy (různé frakce praného kameniva, dlažby na terčích, vegetační vrstvy). Vlastnosti: odolnost proti prorůstání kořenů podle zkoušky metodou FLL, odolná proti působení mikroorganismů, vynikající rozměrová stabilita i za nízkých teplot, výborná zpracovatelnost, bezproblémová svařitelnost se Sikaplan G. Dodávané rozměry: tloušťka 1,2 mm, šíře 2 m, délka 20 m.

Sikaplan SGmA 1,5

Speciální hydroizolační kalandrovaná fólie z PVC-P, armovaná rounem ze skelných vláken, určená pro izolace plochých střech s dodatečným zatížením. Vhodná pod zátěžové vrstvy (různé frakce praného kameniva, dlažby na terčích, vegetační vrstvy). Vlastnosti: odolnost proti prorůstání kořenů podle zkoušky metodou FLL, odolná proti působení mikroorganismů, vynikající rozměrová stabilita i za nízkých teplot, výborná zpracovatelnost, bezproblémová svařitelnost se Sikaplan G. Dodávané rozměry: tloušťka 1,5 mm, šíře 2 m, délka 15 m.

Sikaplan SGmA 1,8

Speciální hydroizolační kalandrovaná fólie z PVC-P, armovaná rounem ze skelných vláken, určená pro izolace plochých střech s dodatečným zatížením. Vhodná pod zátěžové vrstvy (různé frakce praného kameniva, dlažby na terčích, vegetační vrstvy). Vlastnosti: odolnost proti prorůstání kořenů podle zkoušky metodou FLL, odolná proti působení mikroorganismů, vynikající rozměrová stabilita i za nízkých teplot, výborná zpracovatelnost, bezproblémová svařitelnost se Sikaplan G. Dodávané rozměry: tloušťka 1,8 mm, šíře 2 m, délka 15 m.

Sikaplan SGmA 2,0

Speciální hydroizolační kalandrovaná fólie z PVC-P, armovaná rounem ze skelných vláken, určená pro izolace plochých střech s dodatečným zatížením. Vhodná pod zátěžové vrstvy (různé frakce praného kameniva, dlažby na terčích, vegetační vrstvy). Vlastnosti: odolnost proti prorůstání kořenů podle zkoušky metodou FLL, odolná proti působení mikroorganismů, vynikající rozměrová stabilita i za nízkých teplot, výborná zpracovatelnost, bezproblémová svařitelnost se Sikaplan G. Dodávané rozměry: tloušťka 2,0 mm, šíře 2 m, délka 15 m.

8.4. Lepené střechy

Sarnafil G 410 FELT

Hydroizolační střešní fólie z měkčeného PVC-P, s nosnou výztužnou vložkou ze skleněné rohože a s nakašírovanou textilií na spodní straně. Vlastnosti: vysoká pevnost a tažnost, rozměrová stálost, požární odolnost. Dodávané typy: tl. 1,2 mm, 1,5 mm, 1,8 mm a 2,0 mm, šíře: 2,0 m.

Sarnafil TG 76

Hydroizolační střešní fólie na bázi polyolefinů FPO vyztužená skelným rounem a s nakašírovanou textilií na spodní straně. Vlastnosti: vysoká odolnost proti prorůstání kořenů, mikroorganismům, stárnutí a mechanickému namáhání. Dobře spolupůsobí s vrstvou asfaltu, polystyrénu. Výborná svařitelnost. Dodávané rozměry: tloušťka 1,2 , 1,5, 1,8 a 2,0 mm, šíře 2,0 m. Ukončování detailů: Sarnafil TG 66-15 D: tloušťka 1,5 mm, šíře 0,5 m.

Sikaplan SGK 1,2

Hydroizolační fólie z měkčeného PVC-P, vyztužená skelným vláknem vhodná pro lepené technologie střešních plášťů. Na rubové straně je nakašírovaná vrstva polyesterového rouna, která nahrazuje separační vrstvu. Určená pro nezatížené střechy, kotvené k nosné konstrukci nebo lepené. Vlastnosti: vysoká odolnost proti povětrnosti, UV záření, stárnutí. Vysoká pevnost, paropropustnost, výborná svařitelnosti. Dodávané rozměry: tloušťka: 1,2 mm, šíře 2,0 m.

Sikaplan SGK 1,5

Hydroizolační fólie z měkčeného PVC-P, vyztužená skelným vláknem vhodná pro lepené technologie střešních plášťů. Na rubové straně je nakašírovaná vrstva polyesterového rouna, která nahrazuje separační vrstvu. Určená pro nezatížené střechy, kotvené k nosné konstrukci nebo lepené. Vlastnosti: vysoká odolnost proti povětrnosti, UV záření, stárnutí. Vysoká pevnost, paropropustnost, výborná svařitelnosti. Dodávané rozměry: tloušťka: 1,5 mm, šíře 2,0 m.

8.5. Detailové fólie

Sarnafil G 410-15

Detailová fólie pro střešní fólie systému Sarnafil G nebo S. Dokumetace je uvedena v kapitole Mechanicky kotvené stešní fólie.

Sarnafil T 66-15 D

Detailová fólie pro střešní fólie systému Sarnafil T

Sikaplan-18D

Detailová fólie pro střešní fólie Sikaplan G, Sikaplan SGK a Sikaplan SGmA -58-

8.6. Kašírované plechy

Sarnafil G_S metal sheet

PVC kašírovaný plech pro zpracování se systémem střešních fólií Sarnafil G nebo S. Plech je určen pro zpracování systémového příslušenství a detailů u plochých střech prováděných z hydroizolačních PVC fólií Sarnafil G nebo S. Prvky jako např.: úžlabí, spoje, kotvení po okraji, okapy a místa kde se vyskytuje materiál neslučitelný s hydroizolační PVC fólií

Sarnafil T metal sheet

FPO kašírovaný plech pro zpracování se systémem střešních fólií Sarnafil T. Plech je určen pro zpracování systémového příslušenství a detailů u plochých střech prováděných z hydroizolačních FPO fólií Sarnafil T. Prvky jako např.: úžlabí, spoje, kotvení po okraji, okapy.

Sikaplan metal sheet S

PVC kašírovaný plech pro zpracování se systémem střešních fólií Sikaplan. Plech je určen pro zpracování systémového příslušenství a detailů u plochých střech prováděných z hydroizolačních PVC fólií Sikaplan. Prvky jako např.: úžlabí, spoje, kotvení po okraji, okapy a místa kde se vyskytuje materiál neslučitelný s hydroizolační PVC fólií

8.7. Pochozí prvky

Sikaplan Walkway

Střešní fólie z měkčeného PVC-P, vyztužená umělými vlákny. Určena pro izolace plochých střech bez zatížení – pochozí typ. Vlastnosti: vysoká pevnost, výborná svařitelnost a zpracovatelnost při náročných klimatických podmínkách, odolnost vůči stárnutí, povětrnostním vlivům. Recyklovatelná. Dodávané typy: Sikaplan Walkway, tl. 2 mm, šíře 1,00 m a délka 10,0 m.

8.8. Mezivrstvy

Sarnavap 1000 E

Parotěsná zábrana nevyztužená, tloušťka 0,20 mm.

Sarnavap 1000 R

Parotěsná zábrana nevyztužená s třecí vrstvou

Sarnavap 2000 E

Parotěsná zábrana nevyztužená, tloušťka 0,225 mm.

Sarnavap 500 E

Parotěsná zábrana nevyztužená, tloušťka 0,15 mm.

8.9. Lepidla a čistidla

Lepidlo Sika C 300

Lepidlo Sika C 300 je lepidlo k částečnému lepení Sikaplan SGK střešní fólie. Sika C 300 je lepidlo na polyuretanové bázi, vytvrzující se vzdušnou vlhkostí.

Lepidlo Sika C 733

Kontaktní lepidlo střešních fólií Sikaplan.

8.10. Tekuté střešní hydroizolace SikaRoof MTC

8.10.1. Základní nátěry

Sikalastic-601 BC

Základní nátěr určený pro systémy SikaRoof MTC, 1-komp. nemusí se míchat, aplikovatelný za studena. Překlenuje trhliny, vysoce elastický. Vyztužení pomocí Sikalastic Reemat Premium. Spotřeba: dle systému 1,0 - 1,4 kg/m2

8.10.2. Finální nátěry

Sikalastic-621 TC

Finální nátěr pro systémy SikaRoof MTC vystavené UV záření, 1-komp. nemusí se míchat, aplikovatelný za studena. Vysoce pružný a snadno aplikovatelný. Spotřeba: dle systému 1,07 - 1,4 kg/m2 v jedné vrstvě