Volejte +420 777 219 079

Poptávka

CAPTCHA

* povinné položky

 

Fortek » Stav chemie Siko » Zalévání a kotvení

Zalévání a kotvení

1.1. Expanzní zálivky na bázi cementu

SikaGrout-210

Cementová zálivková malta s expanzními účinky a redukcí smrštění. Použití k podlévání základů strojů, jeřábových drah, k zalévání kotev , šroubů, svorníků apod. Zpracovatelná i při nízkých teplotách. Max. síla vrstvy: 30 mm. Velikost zrna: 0-4 mm. Míchací poměr: 3,5-4 l vody na pytel 25 kg. Spotřeba: 2,0 kg/m2./1mm. Čištění vodou.Čištění vodou.

PANBEX G1

Cementová zálivka s obsahem expanzních přísad, vyjímečná tekutost s optimalizovaným průběhem objemových změn. Vhodná pro zalévání pod strojní rámy, ocelových konstrukcí, jeřábových kolejnic, mostních ložisek apod., pro zalévání betonových prefabrikátů a kotvení, na opravy betonových konstrukcí a jako výplň dutin. Poměr míchání: 2,75 - 4,0 l vody na 25 kg prášku (dle požadované konzistence). Vydatnost: 13,5 l zálivky z 25 kg prášku.

SikaGrout-212

Cementová zálivková malta s expanzními účinky velmi dobře zpracovatelná. Použití: zalévání podlévání a kotvení prvků. Max. síla vrstvy: 30 mm. Velikost zrna : 0-3 mm. Míchací poměr: 2,5-3,5 l vody na pytel 25 kg. Spotřeba: 2,0 kg/m2./1mm Čištění vodou. Splňuje požadavky EN 1504-3.

PANBEX G2 - THICK

Cementová zálivka s obsahem expanzních přísad pro velké aplikační tloušťky, bez smrštění. Vyjímečn á tekutost s optimalizovaným průběhem objemových změn, charakterizované jako vysokopevnostní roztékavý beton. Vhodná pro zalévání strojních rámů, patečních plechů, sloupů, jeřábových kolejnic, prefabrikátů apod. ve velké aplikační tloušťce. Tloušťka vrstvy: až 200 mm. Pevnost v tlaku až 60,0 N/mm2. Poměr míchání: 2,75 - 3,5 l vody na 25 kg prášku (dle požadované konzistence). Vydatnost: 13,0 l zálivky na 25 kg prášku.

SikaGrout-311

Cementová zálivková malta s expanzními účinky a redukcí smrštění. Vysoké pevnosti. Použití ke kotvení, podlévání a zalévání prvků. Síla vrstvy: 3-10 mm. Velikost zrna: 0-1 mm. Míchací poměr: 3,2-3,4 l vody na pytel 25 kg. Spotřeba: 1,9 kg/m2./1mm. Pevnost v tlaku po 24 hod. 50 N/mm2.Čištění vodou.

PANBEX G8 - SUPERFLUID

Vysoce tekutá jemná cementová zálivka pro zpevňující injektáže. Vhodná pro jemné trhliny, dutiny a mezery a jejich vyplnění i v hůže dostupných místech, pro zpevnění podzemních štěrkových vrstev, kde stabilizuje okolí kolektorů, tunelů, sklepních prostor, kanalizačních stok apod. Poměr míchání: 7,5 l vody na 25 kg prášku. Vydatnost: 16,0 l zálivky z 25 kg prášku.

SikaGrout-312 A

Cementová zálivková malta s expanzními účinky, redukující smrštění a rychlým nárůstem pevností. Použití: zalévání, podlévání a kotvení prvků. Max. síla vrstvy: 30 mm. Velikost zrna : 0-2 mm. Míchací poměr: 3,0-3,5 l vody na pytel 25 kg. Spotřeba: 2,0 kg/m2./1mm. Čištění vodou.

PANBEX GCI

Vysoce tekutá cementová injektážní hmota, k vyplňování trhlin a dutin v betonu a ve zdivu, případně ve sklaních podložích. Pevnost v tlaku až 75,0 N/mm2. Poměrmíchání: 7,5 l vody na 25 kg prášku. Vydatnost: 15,0 l injektážní hmoty z 25 kg prášku.

SikaGrout-314

Cementová zálivková malta s expanzními účinky a redukcí smrštění. Vysoké pevnosti. Použití ke kotvení, podlévání a zalévání prvků. Síla vrstvy: 10-40 mm. Velikost zrna: 0-4 mm. Míchací poměr: 3,1-3,3 l vody na pytel 25 kg. Spotřeba: 2,0 kg/m2./1mm. Pevnost v tlaku po 24 hod. 50 N/mm2.Čištění vodou.Splňuje požadavky EN 1504-3.

SikaMiniPack - rychlá kotvící, montážní malta

Cementová rychle tuhnoucí malta s velmi rychlým nárůstem pevnosti. Na montáž, kotvení a rychlé opravy elementů ve stavebnictví, balustrád, závěsů, kotev, konzol, příchytek, třemenů atd. Výrobek je vodovzdorný a mrazuvzdorný. Dobrá přilnavost na beton, ocel, kámen a keramiku. Vysoká mechanická pevnost.

SikaPronto

Velmi rychle tvrdnoucí cementová malta na osazování hmoždinek, trnů, zábradlí a instalací i ve vlhkém prostředí. Doba zpracování: 2-6 min. Spotřeba: 1,9 kg/ m2/mm. Míchací poměr: 2 díly Pronta: 1 díl vody. Čištění: vodou.

1.2. Zálivkové hmoty na bázi pryskyřic

Sikadur 43

3-komponentní opravná malta na bázi epoxidových pryskyřic, bez rozpouštědel.

Sikadur-12 Pronto

Zálivková malta na bázi metakrylátů s extrémně krátkou dobou vytvrzení a vysokou počáteční pevností určená k podlévání strojů, mostních ložisek a k rychlým opravám. Zpracovatelnost i při teplotách pod bodem mrazu. Nutný suchý podklad. Zrno: 0-1,8 mm. Spotřeba: 2,1 kg/ m2. Čištění: Colma Reiniger. Splňuje požadavky EN 13813.

Sikadur-42 HE

Opravná a zalévací malta na bázi epoxidové pryskyřice s vysokými pevnostmi. Vhodná pro podlévání mostních ložisek, základů strojů, kotvení výztuží apod. Nesmršťuje se.Síla vrstvy: 12-50 mm. Splňuje požadavky EN 1504-6.

1.3. Pružné podlévání

Icosit KC 330 FK

Elasticky vytvrzovaný systém na bázi polyuretanů, bez rozpouštědel. Vhodný pro elastické vlepování prvků, upevnění strojů v průmyslových odvětvích, spojování různých materiálů např. betonu a oceli apod. Výborně odolává vlivům povětrnosti, stárnutí, vysoká počáteční pevnost, odolává vibracím. Tloušťka vrstvy: 3 až 30 mm

Icosit KC 330 Primer

1-komp. penetrační nátěr na bázi polyuretanů, obsahující rozpouštědla. Pro zlepšení přídržnosti řady produktů Icosit KC 330 a KC 340 na suchém betonu, oceli a asfaltu.

Icosit KC 330-10

Elasticky vytvrzovaný systém na polyuretanové bázi, dokonale tlumící vibrace a hluk, pro celoplošné kotvení a podlévání nosníkových kolejnic. Izolace proti bludným proudům. Zlepšují komfort jízdy kolejových vozidel zejména v městské zástavbě a na mostech. Aplikace na suchý podklad. Lze použít i na podlévání strojů a základů těžkých jeřábových drah. Vytvrzuje se bez smrštění. Zpracování ruční nebo strojní. Různé typy podle tvrdosti a způsobu použití.

Icosit KC 340-45

Elasticky vytvrzovaný systém na polyuretanové bázi na pružné podlévání a kotvení kolejí, dokonale tlumící vibrace a hluk. Izolace proti bludným proudům. Zlepšují komfort jízdy kolejových vozidel zejména v městské zástavbě a na mostech. Aplikace i na vlhký podklad. Zpracování ruční nebo strojní.

Icosit KC 340-65

Elasticky vytvrzovaný systém na polyuretanové bázi na pružné podlévání a kotvení kolejí, dokonale tlumící vibrace a hluk. Izolace proti bludným proudům. Zlepšují komfort jízdy kolejových vozidel zejména v městské zástavbě a na mostech. Aplikace i na vlhký podklad. Tloušťka vrstvy: 15 až 60 mm. Zpracování ruční nebo strojní.

1.4. Chemické kotvy